01
01
В'їзний знак до смт. Макарів
02
02
Макарівська селищна рада
03
03
Будинок культури
04
04
Свято-Дмитріївська церква та пам'ятник Святителю Дмитрію Ростовскому

Макарівська селищна рада

МАКАРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ

Про встановлення заборони продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових

у нічний час на території Макарівської селищної ради

Відповідно до підпункту 441 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законів України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження споживання і продажу пива та слабоалкогольних напоїв», «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», постанови Кабінету Міністрів України від 30.07.1996 №854 «Про затвердження Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями», з метою формування в суспільстві здорового способу життя, зниження рівня споживання алкогольних, слабоалкогольних напоїв, пива серед населення, усунення порушень громадського порядку у нічний час доби та зменшення кількості злочинів, скоєних у стані алкогольного сп'яніння, селищна рада вирішила:

  1. Заборонити на території Макарівської селищної ради продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) у період з 22.00 години вечора до 08.00 години ранку щоденно, враховуючи вихідні дні та свята.
  2. Рекомендувати суб’єктам господарювання, які здійснюють продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових інформувати споживачів про заборону торгівлі вищезгаданими напоями у період з 22.00 години вечора до 08.00 години ранку шляхом розміщення на видному місці інформаційних табличок.
  3. Рекомендувати Макарівському відділенню поліції Ірпінського відділу поліції ГУ НП в Київській області забезпечити, в межах своїх повноважень, постійний контроль за дотриманням норм статті 153 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» та активізувати роботу щодо посилення контролю за дотриманням вимог статей 156, 178, 182 Кодексу України про адміністративні правопорушення з метою недопущення розпивання алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива на вулицях, спортивних майданчиках, у скверах, парках, у всіх видах громадського транспорту та в інших заборонених законами України місцях.
  4. Керуючому справами (секретарю) виконавчому комітету ради Вовкулі С.І. довести вимоги цього рішення до відома всіх суб'єктів господарської діяльності (крім закладів ресторанного господарства), які здійснюють на території Макарівської селищної ради продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових.
  5. Рішення набуває чинності з 01.10.2019, підлягає опублікуванню в газеті «Макарівські вісті» і оприлюдненню на офіційному сайті Макарівської селищної ради.
  6. Вважати таким що втратило чинність з 01.10.2019 рішення Макарівської селищної ради від 17.03.2016 №087-06-VIІ «Про заборону роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом (крім безалкогольного) у нічний час на території територіальної громади смт Макарів, сіл Зурівка, Калинівка та Фасівочка».
  7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, законності і правопорядку

Селищний голова В.Я. Токар

смт Макарів

19 вересня 2019 року

839-48-VIІ


МАКАРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Про звіт селищного голови про діяльність виконавчих органів Макарівської селищної ради у 2018 році

 

Заслухавши звіт селищного голови Токаря В.Я. про діяльність виконавчих органів ради у 2018 році, відповідно до статей 26 і 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

1. Звіт селищного голови про діяльність виконавчих органів ради у 2018 році взяти до відома (додається).

2. Оприлюднити звіт селищного голови про діяльність виконавчих органів Макарівської селищної ради у 2018 році, шляхом розміщення на сайті ради в мережі Інтернет.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань соціально-економічного розвитку, планування бюджету та фінансів, розвитку суб’єктів малого підприємництва, торгівлі та побуту.

  

Селищний голова                                                                                В.Я. Токар

  

смт Макарів

23 травня 2019 року

№ 762-45-VIІ


Файли для завантаження
ФайлОписРозмір файла:Створено
Скачати цей файл (Звіт селищного голови за 2018 рік_.pdf)Звіт додаєтьсяЗвіт селищного голови за 2018 рік157 Кб2019-05-29 13:25

О Г О Л О Ш Е Н Н Я
                         ДО  УВАГИ  КОРИСТУВАЧІВ ПОСЛУГАМИ
          ВОДОПРОВОДУ ПО ВУЛ.  Л. ТОЛСТОГО В смт МАКАРОВІ!                 
КП «МАКАРІВ  ВУЖКГ»  ПОВІДОМЛЯЄ  ПРО ТЕ, ЩО З 20 ТРАВНЯ 2019 року по вулиці розпочнуться роботи по заміні водопроводу. Після закінчення робіт ВСІМ СПОЖИВАЧАМ ВЛАСНИМИ СИЛАМИ НЕОБХІДНО ЗДІЙСНИТИ ПІДКЛЮЧЕННЯ ДО НОВОЇ ГІЛКИ ВОДОПРОВОДУ .
ЗА ІНФОРМАЦІЄЮ ЗВЕРТАТИСЯ ДО КП «МАКАРІВ ВУЖКГ», Тел.51094   ТА ДО МАЙСТРІВ ПІДРЯДНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ.
ВИБАЧТЕ ЗА ТИМЧАСОВІ НЕЗРУЧНОСТІ.
  З повагою,  КП «МАКАРІВ ВУЖКГ»

 


Макарівська селищна рада оголошує

відбір розробників документації із землеустрою,

яких буде залучено до розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель

             До відбору залучаються юридичні особи, що володіють необхідним технічним і технологічним забезпеченням та у складі яких працює за основним місцем роботи не менше двох сертифікованих інженерів-землевпорядників, які є відповідальними за якість робіт із землеустрою або фізичні особи - підприємці, які володіють необхідним технічним і технологічним забезпеченням та є сертифікованими інженерами-землевпорядниками, відповідальними за якість робіт із землеустрою.

Перелік земельних ділянок, що будуть інвентаризовані:

Земельна ділянка загального користування в с. Калинівка, вул. Лісова

Для участі у відборі потрібно подати до Макарівської селищної ради заяву довільної форми та додати документи, що передбачені чинним законодавством України, а також кошторис витрат на вказані роботи.

Строк подання документації:

До 16-00 год. 14 травня 2019 року.

Поштова адреса, за якою подаються документи:

08001, Київська обл., Макарівський р., смт Макарів, вул. Димитрія Ростовського, 30.

За результатами відбору, селищна рада укладає з переможцем договір про надання послуг з виконання робіт з розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель. Розрахунок за надані послуги здійснюватиметься після повного виконання умов договору.


 

Додаток №2

до рішення селищної ради

від 04.04.2019 № 747-44-VІІ

Перелік податкових агентів,

які здійснюють справляння туристичного збору

на території Макарівської селищної ради

 

п/п

Назва закладу

ПІБ

Адреса

1

Ресторанно-готельний комплекс «Поворот»

Ігнатова

Надія Василівна

08001

Київська обл.

смт Макарів

вул. Піонерська, 26

2

Ресторанно-готельний комплекс «Night City»

Козачук

Валентина Петрівна

08000

Київська обл.

с. Фасівочка

вул. Володимирська, 55

 

*Перелік податкових агентів не є вичерпним та не забороняє сплати туристичного збору до селищного бюджету іншим податковим агентам до моменту включення їх до переліку.

 


© 2014 Макарівська селищна рада. Всі права захищено.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free