01
01
В'їзний знак до смт. Макарів
02
02
Макарівська селищна рада
03
03
Будинок культури
04
04
Свято-Дмитріївська церква та пам'ятник Святителю Дмитрію Ростовскому

Макарівська селищна рада

Оголошення про проведення громадських слухань містобудівної документації: « Детальний план території земельної ділянки для будівництва (розташування) Макарівської центральної амбулаторії загальної практики-сімейної медицини, групової практики по вул. Хмельницького Богдана, 56 в смт Макарів»


У відповідності до норм статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» 30.08.2018 року о 10.00год. в кабінеті селищного голови за адресою: смт Макарів, вул. Димитрія Ростовського, 30 відбудуться громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації: «Детальний план території земельної ділянки для будівництва (розташування) Макарівської центральної амбулаторії загальної практики-сімейної медицини, групової практики» по вул. Хмельницького Богдана, 56 в смт Макарів».

Ознайомлення з містобудівною документацією, текстовими та графічними матеріалами у відповідному порядку буде здійснюватися з 9.00 до 12.00 в робочі дні в приміщенні Макарівської селищної ради.

Відповідно до частини шостої статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові , місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів і правил.

Пропозиції щодо розроблення детального плану території подавати письмово до 24.08.2018 року за адресою: 08001, Київська обл., смт Макарів, вул. Димитрія Ростовського, 30. Пропозиції, надані після встановленого терміну, не розглядаються.

Макарівська селищна рада

Макарівська селищна рада оголошує

відбір розробників документації із землеустрою,

яких буде залучено до розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель в смт Макарів по вул. Козацькій

           До відбору залучаються юридичні особи, що володіють необхідним технічним і технологічним забезпеченням та у складі яких працює за основним місцем роботи не менше двох сертифікованих інженерів-землевпорядників, які є відповідальними за якість робіт із землеустрою або фізичні особи - підприємці, які володіють необхідним технічним і технологічним забезпеченням та є сертифікованими інженерами-землевпорядниками, відповідальними за якість робіт із землеустрою.

Для участі у відборі потрібно подати до Макарівської селищної ради заяву довільної форми та додати документи, що передбачені чинним законодавством України, а також кошторис витрат на вказані роботи.

Строк подання документації:

До 17-00 год. 12 серпня 2018 року.

Поштова адреса, за якою подаються документи:

08001, Київська обл., Макарівський р., смт Макарів, вул. Димитрія Ростовського, 30.

За результатами відбору, селищна рада укладає з переможцем договір про надання послуг з виконання робіт з розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель. Розрахунок за надані послуги здійснюватиметься після повного виконання умов договору.

До уваги підприємців та жителів Макарівської селищної ради

Відповідно до наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21 жовтня 2011 року № 244 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності», рішення Макарівської селищної ради від 07.09.2017 № 394-22-VІІ «Про надання дозволу на внесення змін до комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та їх архітектурного типу», готуються зміни до комплексної схеми розміщення тимчасових споруд та їх архітектурного типу.

Ці зміни стосуються визначення місць розміщення тимчасових споруд на території смт Макарів, сіл Зурівка, Калинівка, Фасівочка та їх зовнішній вигляд що узгоджується за результатами проведених громадських обговорень.

Макарівська селищна рада продовжує опрацювання пропозицій мешканців та підприємців щодо визначення місць розміщення тимчасових споруд у Комплексній схемі на офіційному сайті http://makrada.org.ua/.

Розробником змін до комплексної схеми тимчасових споруд є Комунальне підприємство Макарівської районної ради «Макарівське госпрозрахункове проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро».

Метою проекту рішення є:

забезпечення права суб’єктів господарювання на розташування тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності, забезпечення права органів місцевого самоврядування на оформлення паспорту прив’язки тимчасової споруди, дотримання передбачених законодавством норм та правил, встановлення вимог до утримання тимчасових споруд, здійснення благоустрою та озеленення прилеглих територій, розвиток ринку праці, розширення сфери торгівлі та послуг; створення передумови для застосування на території смт Макарів, сіл Зурівка, Калинівка, Фасівочка Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21 жовтня 2011 року № 244.

Зауваження та пропозиції приймаються протягом одного місяця з дати опублікування оголошення у письмовому вигляді Макарівською селищною радою за адресою: вул. Димитрія Ростовського, 30, смт Макарів, тел. 0457860864.

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади

начальника КП «Макарів ВУЖКГ»

 

Макарівська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника Комунального підприємства «Макарівське виробниче управління житлово-комунального господарства» Макарівської селищної ради (смт Макарів, вул. Піонерська, 13; надання житлово-комунальних послуг).

1.   Строк і місце приймання документів для участі в конкурсі:

Документи приймаються з 09.02.2018 до 12.03.2018 за адресою: смт Макарів, вул. Димитрія Ростовського, 30.

2.   Претендентом на посаду начальника може бути особа, яка:

 • має вищу освіту за освітньо-кваліфікаційними рівнями спеціаліст або магістр;
 • має досвід управління на підприємствах, установах або організаціях незалежно від форм власності (в тому числі господарських товариствах), або в органах державної влади, органах місцевого самоврядування не менше 5 років;
 • вільно володіє державною мовою;
 • має високі моральні, ділові, професійні якості та організаторські здібності, здатна за своїми діловими та моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні обов’язки.

3.   Умови проведення конкурсу:

Конкурс проводиться згідно з Порядком проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади начальника Комунального підприємства «Макарівське виробниче управління житлово-комунального господарства» Макарівської селищної ради, затвердженого рішенням селищної ради від 03.08.2015 № 807-58-VІ.

Телефон для довідок: 04578 60900.  

4.   Для участі в конкурсі необхідно подати такі документи:

 • заяву в довільній формі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
 • копію документа, що посвідчує особу;
 • заповнений особовий листок з обліку кадрів;
 • інформацію про досвід успішної роботи з управління підприємством;
 • довідку про стан здоров’я;
 • довідку про відсутність у особи судимості;
 • копію документів про освіту, науковий ступінь, вчене звання;
 • витяг з трудової книжки;
 • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
 • довідку про допуск до державної таємниці (за наявності такого допуску);
 • декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за рік, що передує року, в якому було оприлюднене оголошення про конкурс, за формою, встановленою Національним агентством з питань запобігання корупції.

Претендент також може подати інші додаткові матеріали на власний розсуд.

Претенденти, допущені до участі у конкурсі, готують та подають до селищної ради пропозиції з управління підприємством.

Протокол № 1 засідання комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади начальника Комунального підприємства «Макарівське виробниче управління житлово-комунального господарства» Макарівської селищної ради від 06.02.2018

 

Відкрите занаття секції гімнастики СК Юніор

 

© 2014 Макарівська селищна рада. Всі права захищено.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free